Lanberg Cable | CA-DPDV-10CU-0018-BK | DisplayPort to DVI-D | 1.8 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-DPDV-10CU-0018-BK
- Saadavus: 5
-
9€
Lanberg Cable | CA-DPDV-10CU-0018-BK | DisplayPort to DVI-D | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable |
| Producer product name | CA-DPDV-10CU-0018-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DisplayPort to DVI-D |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable ca-dpdv-10cu-0018-bk displayport to dvi-d 18 m, ca-dpdv-10cu-0018-bk, lanberg, audiovideo kaablid


